پنجره وین تک

پنجره وین تک به طور کامل تولید شده در یکی از معتبرترین شرکت های تولید پروفیل UPVC در دنیاست. تمامی مدل های پنجره وین تک تحت نظر شرکت ADO ترکیه و با پروفیل ها و مواد ساخت این شرکت تولید می شود. شرکت ADO در سال 1956 کار خود را با تولید لاستیک کف کفش شروع و پس از آن با تولید پروفیل های UPVC پا به عرصه صنایع ساختمانی گذاشتند.

شرکت WINTECH در ایران, مسئولیت ساخت این پروفیل های UPVC  را طبق همان فرمولاسیون شرکت ADO ولی مطابق با شرایط جغرافیایی و آب و هوایی ایران به عهده دارد. تمامی پروفیل های تولید شده در شرکت WINTECH که در ساخت پنجره وین تک به کار میروند, دارای استاندارد رال آلمان که یکی از موسسات معتبر استاندارد می باشد است.

در صورتی که برای ساختمانتان پنجره وینتک را انتخاب می کنید, از بابت کیفیت مواد استفاده شده در ساخت پنجره نگرانی نداشته باشید. مدلهای پنجره وین تک بسیار متنوع و شامل پنجره دو جداره ثابت, دوجداره تک حالته و دو حالته, دو جداره مدل سایه بانی, دوجداره آکاردئونی, دوجداره فرانسوی, دوجداره فولکس واگنی, دوجداره کشویی, دوجداره دایره ای, دوجداره خلیجی و دو جداره کمانی و مدلهای متفاوت دیگری است که با توجه به سلیقه شما, ساخته می شود.

لزوم استفاده از پنجره وین تک

امروزه به دلیل نوع زندگی و پیشرفت تکنولوژی هایی که عمدتا تولید آلودگی صوتی و آلودگی زیست محیطی را به همراه دارند, به منظور حفظ سلامتی افراد, استفاده از پنجره های دوجداره چه در محیط زندگی و چه در محیط کار امری ضروری است. همچنین پنجره های دو جداره از اتلاف انرژی نیز تا حد بسیار قابل توجهی جلوگیری می کنند.

علاوه بر آن به دلیل نوع طراحی خاص این پنجره ها و موادی که در ساخت پروفیل آنها استفاده می شود, عمر بالا و و همچنین ظاهر زیباتری دارند و همین نکته باعث می شود تا در ساختمان های جدید از این نوع پنجره ها استفاده زیادی شود. اما در انتخاب نوع این پنجره ها نیز باید دقت کرد.

چرا که کارایی آنها در بحث عایق صدا و حرارت, کاملا وابسته به  جنس پروفیل و شیشه به کار رفته در آن و همچنین ظرافت و دقت در طراحی آن است و خرید مدل هایی که استانداردهای لازم را دارا نیستند, نه تنها اتلاف هزینه را در پی دارد بلکه کارایی لازم را نیز به شخص نخواهد داد.

در ساخت پنجره وین تک از بهترین نوع پروفیل UPVC استفاده می شود که بسیار مقاوم و کاملا قابل بازیافت است. علاوه بر آن تمامی مدلهای این پنجره دارای تنوع و قابلیت انجام لمینت با رنگ دلخواه شما برای هماهنگی با محیط مدنظر شماست که این امر زیبایی خاصی را به نمای داخلی و خارجی ساختمان شما می دهد.

رنگ بندی پنجره دوجداره وینتک

پروفیلهای UPVC به دلیل رنگ ترکیبات مواد اولیه، معمولا بر پایه رنگ سفید تولید می شوند که این سفیدی و شفافیت، با توجه به فرمولاسیون و کیفیت مواد اولیه و ترکیبات مواد استفاده شده در هر شرکتی متغیر می باشد، به صورتی که در مقایسه با تولیدات شرکت های مختلف، رنگ و شفافیت کاملا محسوس می باشد.

در کارخانجات پنجره دوجداره وین تک در ایران سعی گردیده که با استفاده از بهترین مواد اولیه اروپایی، پروفیل هایی به رنگ سفید و با حداکثر شفافیت ممکن تولید و به بازار درب و پنجره دو جداره عرضه گردد.

در کارخانجات صنعتی پنجره وین تک موجود در ایران، جهت افزایش تنوع محصولات و پاسخ گویی به سلیقه و نیاز مختلف مشتریان و معماران، اقدام به تولید و فروش پروفیل وین تک با پوشش رنگی لمینت Exterior Foil نموده است که از شرکت های معتبر اروپایی از قبیل RENOLIT آلمان تهیه می شوند.

در حال حاضر پروفیل های لمینت به رنگ های بلوطی تیره Dark oak ، بلوطی روشن Golden Oak ، کاکائو براون Charcoal Brown و خاکستر Wintech gray موجود است.

کنترل کیفی پروفیل وینتک

تمامی محصولات تولیدی در کارخانجات پنجره دوجداره وین تک پس از فرایند تولید و قبل از عرضه به بازار، در آزمایشگاه  تحت تست های مختلفی به شرح زیر، کنترل کیفی قرار میگیرند.

  • تست مقاومت حرارتی تا 150 درجه سانتی کراد
  • تست مقاومت حرارتی تا 40-  درجه سانتی گراد
  • تست مقاومت زمانی و تغییر رنگ در برابر تابش ماورا بنفش
  • کنترل شفافیت رنگ سطوح پنجره دوجداره وین تک
  • کنترل مقاومت نقطه جوش پروفیل
  • کنترل مقاومت در برابر ضربه در دمای زیر صفر
  • کنترل ابعاد هندسی مقاطع پروفیل
  • کنترل میزان صاف بودن سطح پروفیل
پنجره وین تک

بیشتر بدانیم

 

پروفیل وین تک : اساس پایه و ساختار اصلی یک پنجره در ساختمان را مواد تشکیل دهند آن، از جمله پروفیل تشکیل دهنده ی پنجره، می باشد. پروفیل وین تک از جمله پلیمر ها و مواد اولیه در ساخت درب و پنجره یو پی وی سی می باشد؛ همچنین این پروفیل تحت لیسانس آدوپن آلمان می باشد که دارای تنوع محصول بسیار زیادی می باشد.

تکنولوژی و ماشین آلات پروفیل وین تک : در مجموعه های صنعتی پنجره وین تک از آخرین تکنولوژی و ماشین آلات موجود اروپایی در این صنعت استفاده می شود و با داشتن 12 خط اکسترودر از شرکت krauss maffei کشور آلمان اقدام به تولید پروفیل های درب و پنجره دوجداره upvc با بالاترین استاندارد ها کرده است. همچنین برای ساخت پروفیل وینتک از بهترین مواد اولیه های اروپایی استفاده می گردد.

درصورتی که قصد خرید و تهیه دیگر محصولات از قبیل پنجره دوجداره ، پنجره UPVC  ، پنجره ترمال بریک ، آلومینیوم ترمال بریک ، نمای کرتین وال ، آلومینیوم کرتین وال و درخواست قیمت پنجره دوجداره  با سایر برندها از جمله و پنجره ویستا بست می توانید از طریق سایت و یا تلفن شرکت وین بست سفارش خود را اعلام کنید