پنجره ویستا بست

پنجره ویستا بست

شرکت ویستا بست در زمینه تولید انواع در و پنجره و پروفیل های آن از تولید کنندگان بسیار موفق در ایران است. در ساخت پنجره ویستا بست و پروفیل این شرکت به نیازهای افراد در ساختمان سازی و تنوع محصولات مختلف موجود در بازار را مورد توجه قرار داده اند.

این شرکت با استفاده از ماشین ها و تجهیزات به روز و پیشرفته، کارگران و افراد ماهر و مجرب و با استفاده از مواد اولیه با کیفیت از کشورهای اروپایی، توانسته در و پنجره هایی با کیفیت بالا تولید کنند و به رقابت با پروفیل های وارداتی برای تولید پنجره بپردازد.

اهداف مختلف این شرکت در تولید پنجره ویستا بست کم کردن تکیه به منابع و مواد اولیه خارجی، انجام به موقع سفارشات مشتریان، افزایش هر چه بیشتر سطح کیفیت و تنوع بیشتر محصولات، همچنین حمایت از تولیدات داخلی و ملی و رونق بیشتر اقتصاد داخلی و… هستند.

شرکت ویستا بست در تولید در و پنجره موفق به کسب گواهینامه رال آلمان شده است. این گواهینامه یکی از استانداردهای مهم در زمینه تاییدیه کیفی یک محصول است. همچنین گواهینامه فنی از مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن را نیز دارا می باشد.

پنجره ویستا بست ، شرکت تولیدی درب و پنجره ویستا بست در سال 1382 آغاز به فعالیت کرد؛ پنجره ویستا بست بعنوان یکی از پیشگامان صنعت پلیمر و تولید پروفیل درب و پنجره UPVC براساس استانداردهای بین المللی، دارنده ی اولین گواهینامه رال آلمان (RAL GZ716/1) در سطح کشور می باشد که تنها با گذشت 3 سال از آغاز فعالیت، به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان پروفیل UPVC به اشکال سه و پنج محفظه ای در ۵ رنگ لمینیت (جهت ساخت در و پنجره های UPVC ) تبدیل شده است.

ویژگی های پروفیل در پنجره ویستا بست

ویژگی مهم پنجره ویستا بست عایق دما و جلوگیری از اتلاف انرژی در ساختمان ها تا 30 در صد می باشد. همچنین یک عایق صوتی مناسب برای ساختمان های مختلف نیز است. استفاده از پروفیل های ویستا بست به همراه شیشه های دو یا چند جداره از انتقال صوت تا حد 40 دسی بل جلوگیری می کند. علاوه بر آن می تواند در مقابل جریان برق عایق مناسبی باشد. زیرا جریان برق از آن عبور نمی کند.

سرعت نصب این نوع پنجره ها با توجه به نصب آسان آنها بسیار بالا است. همچنین در مقابل خوردگی و پوسیدگی ناشی از برخورد با انواع اسیدها و بازها بسیار مقاوم هستند.

پروفیل های این پنجره در شرایط آب و هوایی مختلف و همچنین در مقابل اشعه ماورا بنفش آفتاب بسیار مستحکم و مقاوم است. این شرایط پنجره را دچار تغییر رنگ یا فسادشیمیایی و پوسیدگی نمی کند. علاوه بر آن پروفیل های یو پی وی سی نیازی به رنگ آمیزی نداشته و این باعث حذف هزینه رنگ آمیزی می شود. رنگ های پنجره ویستا بست با روکش لمینیت متنوع و متناسب با هر سلیقه ای است.

استفاده از نوارهای آب بندی در اطراف چهارچوب پنجره و در قسمت بازشوی در و پنجره باعث می شود تا از نفوذ باران و آب به داخل ساختمان جلوگیری شود. همچنین این آب بندی ها که از جنس پلاستیک می باشند از ورود گرد و غبار به داخل جلوگیری می کند.

در تولید پنجره ویستا بست از یراق ها و قفل های پیشرفته ای استفاده می کنند. بنابراین این مورد باعث شده که این در و پنجره ها دارای امنیت بالایی باشند. یراق آلات مختلفی مانند تک حالته، دو حالته، بازشو عمودی، ریلی و… در ساخت این پنجره ها مورد استفاده قرار می گیرد.

این پنجره ها تاثیر مناسبی نیز در محیط زیست دارد. به این صورت که مصالح به کار رفته در آن قابلیت بازیافت داشته و می تواند به صورت کامل به عرصه تولید برگردد.

ساختار پنجره ویستا بست

 تولید و ترکیب مواد اولیه انواع پنجره ویستا بست به گونه ای است که در بدترین شرایط آب و هوایی و در مناطق مختلف مقاومت و استحکام دارد و دچار خوردگی و پوسیدگی نمی شود. این مواد توسط آزمایشگاه های پیشرفته مورد آزمون قرار می گیرد. فرمول تولید مواد این پنجره با استفاده از برترین و با کیفیت ترین مواد اولیه دنیا می باشد.

این مواد پس از تخلیه در انبار دوباره مورد آزمایش قرار می گیرند. این مواد با استفاده از دستگاه هایی به نام میکسینگ ترکیب شده تا مواد اولیه پلیمری و غیر پلیمری آماده شود. مواد باید بین 16 تا 24 ساعت در دمای محیط بمانند تا الکتریسیته آن از بین برود.

پس از آن به صورت اتوماتیک به دستگاه دیگری به نام اکسترودر وارد می شود. پس از آن قالب پروفیل پنجره ویستا بست باید تنظیم و نصب شود. همچنین قسمت های کالیبراتور و تانک های خنک کننده دمای اکسترودر و دمای سیلندر را به حد معین برساند.

پس از آن که پروفیل از قسمت های کالیبراتور و تانک ها خارج شد، اطلاعات هر پروفیل روی آن نوشته می شود. سپس پروفیل برش خورده و با توجه به نوع و سایز و تعداد پروفیل بسته بندی انجام می شود.

پنجره های دوجداره
پنجره ویستا بست
پنجره ویستا بست

محصولات پروفیل upvc ویستا بست

ویستا بست در ابتدای پروسه تولید خود، اقدام به تولید پانزده نوع پروفیل برای ساخت درب و پنجره های UPVC با امکان استفاده از شیشه های یک و دو جداره مطابق با معتبرترین استاندارد های روز دنیا از قبیل استاندارد رال آلمان (۷۱۶-۱ RAL GZ) و ۱۲۶۰۸ BSEN اتحادیه اروپا کرد و با توجه به نیاز بازارهای داخلی و بین المللی، نسل جدیدی از پروفیل های تولیدی خود را (پروفیل های پنج محفظه ای) در سیزده قالب متفاوت به مرحله تولید رساند.

این واحد تولیدی در سال ۱۳۸۷ قالب های متنوع دیگری به مجموعه خود اضافه نمود و در نهایت تا کنون تنوع محصولات تولیدی خود را به ۳۶ نوع پروفیل یو پی وی سی ارتقاء داده است.

استانداردها و گواهینامه های پروفیل ویستا بست

با توجه به افزایش روز افزون نیاز بازار ساختمان به درب و پنجره دوجداره، ویستا بست خط تولیدی خود را از نظر تنوع محصولات، گسترش داده و تنوع پروفیل ویستا بست را به 36 قالب در انواع 3 محفظه ای، 5 محفظه ای و کشویی در 5 رنگ لمینت و سفید . که در حال حاضر با ظرفیت تولید سالانه 16000 تن محصولات خود را در بازارهای داخلی عرضه می نماید.

پنجره ویستا بست هم اکنون در راستای نیاز بازار ساختمان و کاهش اتلاف انرژی در بناها و نیز هم گام با ارتقاء کیفی پروفیل ویستا بست، برنامه توسعه خود را با هدف افزایش تولید و مشتری مداری در دست اقدام دارد که با این برنامه ظرفیت تولید سالانه 4 برابر خواهد گردید.

درصورتی که قصد خرید و تهیه دیگر محصولات از قبیل پنجره دوجداره ، پنجره UPVC  ، پنجره ترمال بریک ، آلومینیوم ترمال بریک ، نمای کرتین وال ، آلومینیوم کرتین وال و درخواست قیمت پنجره دوجداره  با سایر برندها از جمله پنجره وین تک  می توانید از طریق سایت و یا تلفن شرکت وین بست سفارش خود را اعلام کنید