پنجره ترمال بریک

پنجره ترمال بریک ، همه ما به خوبی می دانیم که 90 درصد این نوع را شیشه تشکیل داده است و در صورتی که این شیشه ها دوجداره باشند عایق بندی آنها به بهترین نحو ممکن انجام می شود.
مقاومت و سختی آلومینیوم ترمال بریک موجب گشته است که از این فلز به عنوان ماده اولیه برای تولید پنجره ترمال بریک استفاده شود.
در واقع باید بدانید یکی از نقص هایی که پنجره های آلومینیومی داشتند هدایت و رسانایی آنها بود که با استفاده از مواد اولیه ترمال بریک این نقص اصلاح گشته است.
پنجره ترمال بریک

ویژگی محصولات ترمال بریک

پنجره ترمال بریک دارای ویژگی هایی می باشد که شما باید برای خرید با آنها آشنایی داشته باشد و برخی از آنها که بسیار مهم است عبارت می باشد از :

رنگ بندی آنها بسیار متنوع است و شما هر رنگی از آن را که مایل باشید را می توانید خریداری کنید.

با محیط زیست سازگاری زیادی دارد و بعد از مدتی که دیگر شما از آنها نخواهید استفاده کنید سریع می توان آنها را بازیافت نمود.

یکی از ویژگی های اصلی و مهمی که آلومینیوم ترمال بریک دارد این است که بهترین عایق حرارتی و رطوبتی به شمار می رود. همچنین از آنجایی که عایق صوتی هم نیز می باشد بسیاری از افراد به عنوان پنجره های منزل از آن استفاده می کنند.

روی این پنجره ها انواع شیشه های دوجداره، و سه جداره نصب می شود که ساختارهای آنها لمینت و سکوریت می باشد. البته که نوع ساده آنها هم نیز وجود دارد و شما می توانید نوع ساده را سفارش دهید.

ساخت پنجره های ترمال بریک در ابعاد و طرح های متنوعی می باشد، بنابراین شما هر طرح و ابعادی که نیاز داشته باشید برای محیط مورد نظرتان را می توانید انتخاب و نصب کنید.

انواع سیستم های پنجره روی آن به کار می رود شو ما می توانید هر یک را که مایل هستید انتخاب کنید.

با پنجره های ترمال بریک نهایت مدرنیته بودن را به ساختمان هایتان ببخشید

 مزیت های پنجره آلومینیومی ترمال بریک

مزیت هایی که پنجره های ترمال بریک دارد نیز متعدد می باشد و برخی از آنها عبارت است از :

پروفیل هایی که در این نوع از پنجره ها مورد استفاده قرار می گیرد دارای محفظه های متنوعی می باشد و ضخامت های زیادی نیز دارد. بر همین اساس شما برای عایق بندی می توانید از آنها استفاده کنید. این پروفیل ها مقاومت پنجره را تا حد بسیار زیادی افزایش می دهند و درزبندی آن را هم بسیار قوی تر می کنند.

در برابر هرگونه عوامل محیطی مانند باد، باران، برف، گرد و غبار، نور خورشید و …. این پنجره ها مقاومت بسیار زیادی دارند. در واقع شما باید بدانید با اینکه این پنجره ها وزن بسیار کمی دارند در برابر باد مقاومت زیادی از خود نشان می دهند.

مصرف انرژی برودتی و حرارتی با استفاده و نصب این نوع پنجرهبسیار کاهش پیدا می کند. چرا که شما با نصب این پنجره ها از خارج شدن جریان هوای گرم و خنک به بیرون از منزل خودداری می کنید.

روش ساخت پنجره ترمال بریک

این نوع از پنجره ها از دو پروفیل اساسی و مهم تشکیل شده اند که هر یک از آنها داخلی هستند و به همین دلیل حرارات بالا را هم درون خود نگه می دارند. تیغه هایی که در این نوع از پنجره به کار می رود پلی آمید می باشد و آنها تا درجه 220 حرارتی و 50 درجه برودی را به بهترین نحو ممکن تحمل می کنند.

یکی از مهمترین ویژگی هایی که در ساخت پنجره های ترمال بریک وجود دارد این است که پروفیل های آلومینیوم ترمال بریک داخلی و خارجی با یکدیگر تفاوت بسیار زیادی دارد. به همین دلیل شما می توانید از رنگ های متنوع آن استفاده کنید.

نتیجه استفاده از این پنجره ها موجب جلوگیری از انتقال گرما و سرما می شود که این ویژگی بسیار قابل توجه است. پلی آمید که یکی از مواد اصلی تشکیل دهنده این پنجره ها می باشد عایقی به شمار می رود که بین جدار داخل و بیرونی پنجره قرار می گیرد.

در واقع باید بدانید ارتباط بین محیط داخلی و خارجی به وسیله این پلی آمیدها به خوبی قطع می شود. دستگاه هایی که پلی آمید را به جداره پنجره ها می دوزد بسیار خاص و منحصر به فرد می باشد. در واقع هر دستگاهی را برای دوخت آنها مورد استفاده قرار نمی دهند.

قیمت پنجره ترمال بریک

شما باید بدانید که قیمت پنجره ترمال بریک در یک واحد نمی باشد و تمامی پنجره هایی که بر اساس این متریال تولید می شوند دارای قیمت های مشخص شده ای می باشند. قیمت این پنجره به عوامل متعددی بستگی دارد که برخی از این عوامل عبارت می باشد از :

اندازه پنجره دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد و را شما اندازه و مساحت زیادی از این پنجره را سفارش دهید بدون شک باید هزینه بیشتری را پرداخت کنید. عرض و ارتفاع از جمله اصلی ترین معیارهایی می باشد که اندازه این پنجره را مشخص می کند.

نوع پنجره یکی دیگر از عواملی می باشد که قیمت آن را مشخص می کند. برخی از آنها نوع کشویی، لولایی و یا ثابت هستند، شما باید بدانید هر یک از انواع آن دارای قیمت های مشخص شده ای می باشد. شما برای نصب هر یک از آنها باید اطلاعات مورد نیاز را در مورد قیمت از کارشناسان جویا شوید.

کشور تولید کننده یکی دیگر ازمهمترین عواملی می باشد که قیمت متریال های این پنجره مانند آلومینیوم ترمال بریک را مشخص می کند . اگر کشور تولید کننده این پنجره از بهترین متریال ها استفاده کند بدون شک هزینه بیشتری را از خریداران دریافت می کند، چرا که برای کالاهای تولیدی خود تضمین دارد.

ابزار و یراق آلاتی هم که در پنجره ترمال بریک به کار می رود از دیگر عواملی می باشد که قیمت این پنجره را مشخص می کند. برخی از ابزارهای مورد استفاده شده در این پنجره تک حالته و برخی دیگر از آن دو حالته می باشد که شما باید برای خرید هر یک از آنها هزینه متفاوتی پرداخت کنید.

درصورتی که قصد خرید و تهیه دیگر محصولات از قبیل پنجره دوجداره ، پنجره UPVC  ، آلومینیوم ترمال بریک ، نمای کرتین وال ، آلومینیوم کرتین وال و درخواست قیمت پنجره دوجداره  با سایر برندها از جمله پنجره وین تک  و پنجره ویستا بست می توانید از طریق سایت و یا تلفن شرکت وین بست سفارش خود را اعلام کنید