پنجره دوجداره

پنجره دوجداره


نصب پنجره دو جداره

تعرفه اجرا و نصب پنجره دوجداره طبق هر متر مربع محاسبه می گردد و اجرای نصب پنجره دوجداره  از مهمترین مراحل می باشد که حتما باید بصورت کاملا استاندارد صورت پذیرد . و با توجه به نحوه نصب و نوع متریال مورد استفاده در ساختار پنجره متفاوت می باشد. معمولا هزینه نصب پنجره دوجداره بین ۱۰ و ۱۲ درصد قیمت کل پنجره محاسبه می گردد.

نصب پنجره دوجداره توسط پیچ های سرمته و چسب ماستیک: در این حالت نصب توسط پیچ های معمولی سرمته انجام می پذیرد و دور پنجره با چسب ماستیک آب بند می باشد. در این حالت هزینه نصب پنجره دوجداره ارزان تر می باشد در هر متر مربع. در این حالت نصب بصورت غیر اصولی انجام شده است.

نصب پنجره upvc

در نصب پنجره های یو پی وی سی نصب توسط پیچ های ۸ و ۱۰ سانتی متری بولدکس صورت می پذیرد. این نوع پیچ ها دارای مقاومت بسیار بالایی هسنتد و معروف به پیچ های بتون می باشند. در این حالت مقاومت نصب بسیار بالا می رود و هرگز در پیچ های نصب بر اثر فشار ، دچار خمش و برش نخواهد شد. دیده شده است که در هنگام نظافت پنجره با توجه به اینکه پنجره به صورت غیر اصولی نصب شده بود، پنجره از جای خود خارج شده است.

در حالت استاندارد از هر طرف ۴ میل بادخور جهت تزریق فوم پلی ارتان فضا در نظر گرفته می شود که توسط این فوم عایق صوت ، پر شود. فوم پلی ارتان نقش بسیار مهمی در تحمل انبساط و انقباض پنجره upvc دارد، علاوه بر این عایق صوتی نیز می باشد. در آخر دور تا دور پنجره توسط چسب سیلیکون- ماستیک آب بند می شود.

بیشتر بدانید:

گروه وین بست در نصب پنجره ها و کلیه نصب ها اقدامات را بصورت کاملا استاندارد اجرا می کند . نصب یکی از مهمترین مراحل پنجره می باشد که اگر درست انجام نشود با وجود اینکه تمام متریال درجه یک باشد، پنجره شما عایق گرما و سرما و صوت نخواهد شد.  استفاده از فوم پلی ارتان و چسب سیلیکون مرغوب در کیفیت نصب پنجره بسیار تاثیر گذار است.

بهترین پنجره دوجداره عایق صوتی
شاید جالب باشد

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *