مزایای پنجره دوجداره ترمال بریک

پنجره ترمال بریک

مزایای پنجره دوجداره ترمال بریک

 

پنجره دوجداره ترمال بریک ، مزایایی که این نوع پنجره در صنعت ساختمان سازی دارد را برای شما عزیزان در این مقاله  توضیح خواهیم داد و به آن می پردازیم. با ما همراه باشید.

 پیشرفت حوزه ساخت وساز و همچنین معماری های نوین، امروزه شاهد استفاده بیشتر از پنجره های دوجداره ترمال بریک در این صنعت هستیم. مزایای مثبت این نوع پنجره ها و باعث شده است امروزه استفاده از این کالا به عنوان یک کالای متمایز از سایر انواع پنجره در ساختمان ها صورت پذیرد و مورد توجه مهندسان و معماران برای طراحی های مهم و به روز قرار گیرد.

پنجره ترمال بریک

به مزایای پنجره ترمال بریک اشاره میکنیم

پنجره ترمال بریک باعث کاهش اتلاف انرژی در ساختمان :

آلومینیوم ترمال بریک ، پنجره آلومینیومی به علت خاصیت های ذاتی خود، رسانا است و می تواند باعث عبور گرما و سرما و اتلاف انرژی گردد از این رو در میانه پروفیل آلومینیومی لایه ای دوخته و یا پانچ می گردد تا باعث از بین بردن خاصیت رسانا بودن پروفیل آلومینیوم گردد.

این لایه پلیمری که معروف به لایه پلی آمید (poly amide) است، مانع از ورود گرما و سرما به داخل واحد ساختمانی و بالعکس می گردد. پلی آمید نوعی پلاستیک سخت مهندسی شده با الیاف شیشه ای است.

همچنین بایست به این مسئله توجه داشت، یکی از راه های کاهش بیشتر انرژی در پنجره ترمال بریک استفاده از پلی آمید ها با هندسه و ضخامت های متفاوت است و با این مسئله رابطه مستقیم خواهد داشت.

آب بندی و هوابندی کامل در پنجره دوجداره ترمال بریک:

امروزه با وجود هوای آلوده و وجود گرد و غبار در شهر ها و کلان شهر ها یکی از مسائل بسیار حائز اهمیت آب بند و هوا بند بودن پنجره های ترمال بریک است.
در صورت آب بند و هوابند نبودن پنجره ترمال بریک، اتلاف انرژی و ورودی صدا، آزار دهنده خواهد بود و به علت نفوذ گرد و غبار به داخل واحد مسکونی هزینه های نظافت نیز افزایش خواهد یافت.

در پنجره های ترمال بریک به علت وجود لاستیک های آب بندی در تمامی نقاط پنجره عملیات آب بندی و هوا بندی به بهترین نحو صورت خواهد گرفت.
همچنین استفاده از لاستیک آب بندی و هوابندی سوم ( کله غازی ) در محل بازشو، این مسئله تقویت گردیده است.

مقاومت پنجره ترمال بریک:

این آلیاژ دارای مقاومت بسیار بالایی است و می تواند با توجه به طراحی در هندسه و ساخت آن، نیرو های وارده به خود را به بهترین حالت تحمل نماید. از این رو ساخت انواع پنجره ترمال بریک با هندسه و اندازه و وزن های متفاوت امکان پذیر است که خود این باعث استفاده بیشتر این محصول در ساختمان گردیده است.

کاربرد رنگ های مختلف در پنجره ترمال بریک:

با توجه به اینکه آلیاژ آلومینیوم دارای سختی و مقاومت بالایی است شما می توانید از طیف نا محدود و متنوعی از رنگ ها بر روی این نوع پنجره ها استفاده نمایید.

استفاده از شیوه رنگ آمیزی الکترواستاتیک طول عمر رنگ آمیزی را بالا برده و رنگ پوشش شده بر روی پنجره ترمال بریک در برابر آفتاب، سرما، گرما ضربه و خط و خش مقاوم خواهد بود.

همچنین شما تنها در درب و  پنجره آلومینیومی ترمال بریک می توانید از خواصیت آنادایز بهره مند شوید که این به تنهایی بر روی پروفیل آلومینیومی قابل اجراست و در سایر انواع پنجره ها این مسئله امکان پذیر نیست.

انعطاف پذیری پروفیل آلومینیوم در پنجره ترمال بریک:

یکی از خاصیت های بسیار خوب در پنجره ترمال بریک امکان فرم دادن به پروفیل این پنجره است.

این امر در حالتی صورت می گیرد که پس از انجام این فرآیند پروفیل پنجره ترمال بریک سختی و مقاومت اولیه خودراحفظ خواهد کرد.
در نتیجه شما قادر خواهید بود پنجره هایی در حالت های چند ضلعی، هلالی و … تولید نمائید.

تنوع  بازشو در پنجره ترمال بریک:

 در حالتی امکان پذیر است که ممکن است برخی از این مدل ها در سایر پنجره ها به راحتی قابل اجرا نباشد.
استفاده از یراق آلات متنوع با میزان توان بالا، استحکام پروفیل آلومینیوم و تکنولوژی ساخت در پنجره های ترمال بریک از مواردی هستند که تولید انواع مکانیزم ها را در این نوع پنجره میسر می سازد.

شما در پنجره ترمال بریک قادر خواهید بود از انواع زیر بهره مند شوید:

۱- تک حالته Turn
۲- دو حالته Tlilt & Turn
۳- کشوئی Sliding
۴- فولکس واگنی Tilt & Slide
۵- آکاردئونی Fold & Slide
۶- لیفت و اسلاید Lift & Side
۷- محوری Pivot
۸- انواع درب Door

برای مشاوره  و کسب اطلاعات بیشتر درارتباط با پنجره ترمال بریک می توانید با واحد فروش وین بست 55445578-021 وسط کارشناسان ما راهنمایی شوید

ترمال بریک

آلومینیوم ترمال بریکمزایای پنجره ترمال بریکوین بستپنجره ترمال بریکپنجره دوجداره ترمال بریک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *