درب و پنجره دوجداره کشویی

یکی از مدل های بسیار محبوب که خصوصا برای نصب در اتاق خواب ها کاربرد فراوانی دارد مدل کشویی است. پنجره های کشویی در دو نوع ساخته می شود. یک لنگه بازشو که تنها یکی از لنگه بصورت کشویی باز می شوند و دو لنگه بازشو که هر دو لنگه پنجره قابلیت باز شدن دارند. پنجره کشویی دو لنگه بازشو خصوصا برای فضاهایی که نیازمند گردش بیشتر هوا هستند ، مثل اتاق هایی که تنها همین پنجره را دارند ، بسیار مفید است.

پنجره های کشویی گزینه ای ایده آل برای نصب در آشپزخانه است وقتی محل قرار گرفتن پنجره بالای سر ظرف شویی یا کابینت هاست. راحتی در باز و بسته کردن ، این پنجره را به مدلی ایده آل برای بسیاری تبدیل کرده است. چون هنگام باز شدن این نوع از پنجره هیچ فضای داخلی و خارجی اشغال نمی شود ، جهت نصب در فضاهای کوچک و بالکن ها توصیه می شود.

برخی ترکیبات و اشکال ممکن :

پنجره دو لنگه کشویی با ابعاد یکسان

پنجره دو لنگه کشویی کوچک و بزرگ

پنجره دو لنگه کشویی در بالا

پنجره دو لنگه کشویی در پایین

انواع مدل شیشه :

مدل های مختلف شیشه می توانند پوشش بسیار مناسبی باشند و درون خانه را از بیرون غیرقابل دید کنند. لازم است که این پوشش نباید به زیبایی نمای خانه خدشه ای وارد کند. شیشه های مختلفی توسط رویان پنجره برای نیل به این هدف مورد استفاده قرار می گیرد.

شیشه های مات:

این مدل از شیشه ها جلوی دید را به خوبی می گیرند اما در مقابل دریچه مناسبی برای ورود آفتاب هستند. مدل های مختلف این نوع از شیشه به صورت زیر است.

مات درجه 1 راه راه چهار خانه مواج

مواج درشت بریده بریده بارانی مات درجه 2

شیشه های رنگی:

این مدل از شیشه شدت نور را به صورت های مختلف کاهش می دهند و باعث کم اثر شدن گرمای نور خورشید می شوند و در عین حال جلوی دید را به شکل موثری می گیرند.


– تولید انواع درب و پنجره دوجداره با استفاده از بهترین پروفیل های موجود در بازار شامل برندهای :

BUTIA بوتیا ایران

Vistabest ویستا بست ایران

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *