شیشه دوجداره

درب و پنجره upvc از اجزاء زیر تشکیل می گردد که در محاسبه قیمت آن موثر می باشد:

پروفیل UPVC که شامل پروفیل چارچوب پنجره(Frame) , پروفیل وسط(Mullion) , پروفیل لنگه یا بازشو (Sash) و همچنین پروفیل های کمکی که بسته به طراحی خاص دربیا پنجره و بر اساس متر طول مصرفی محاسبه و در قیمت نهایی لحاظ می گردد.

گالوانیزه مصرفی در داخل پروفیل و همچنین زهوار و لاستیک های آب بندی شیشه و لنگه های بازشو که معمولا بر روی قیمت متر طول پروفیل محاسبه می گردد و محاسبه جداگانه آنها غیر عادی است .

شیشه مصرفی که بر حسب متر مربع محاسبه می گردد و می تواند با ضخامت های مختلف و همچنین تک جداره یا دو جداره , ساده , مات , رفلکس , رنگی ، سکوریت ، لمینت ، خم و… باشد.

یراق آلات مصرفی در ساخت در و پنجره دو جداره که شامل لولا , قفل , دستگیره , اسپانیولت و …  می باشند که یک دست یراق را تشکیل می دهند و بصورت تعداد مورد مصرف در محاسبه قیمت وارد می شود

سیلیکون و ماستیک مصرفی برایدرز بندی و آب بندی درب و پنجره دوجداره در هنگام نصب که معمولا برای هر پنجره به ابعاد ستاندارد یک عدد محاسبه می شود

علاوه بر موارد فوق هزینه نصب –درب و پنجره دوجداره که معمولا 10 درصد قیمت موارد فوق می باشد وبسته به شرایط و محل نصب قابل افزایش است.

در پنجره های تعویضی معمولا 10 درصد نیز برای کندن پنجره های قبلی محاسبه می شود .

درب و پنجره دوجداره پنجره upvc , درب و پنجره upvc, ویستا بست,پنجره دوجداره,قیمت پنجره upvc