ساخت و جايگذاري فريم انتظار و تعبيه در گاه پنجره

پنجره upvc  قابليت نصب روي قاب هاي فلزي (Sub Frame) و سازه هاي سيماني ، آجري و … را دارند ؛البته جهت نصب  سريعتر ، تميز تر ، دقيق تر و كم هزينه تر ، ساخت و جايگذاري فريم انتظار با قوطي آهني به ضخامت ترجيحا 30 *60 ميليمتر توصيه مي شود .

اندازه گيري : در زمان آماده بودن درگاه پنجره عمليات اندازه گيريد دقيق توسط ابزار مناسب اعم از متر هاي ليزري يامتر هاي نواري صورت مي گيرد و جهت تعيين تقشه پنجره ها به واحد طراحي ارائه ميگردند .

طراحی درب و پنجره upvc:

در واحد طراحی بمنظور افزایش دقت و سرعت و کاهش هزینه ، با استفاده از نرم افزارهای پیشرفته عملیات طراحی درب و پنجره ها صورت گرفته و پیشنهاد قیمت به مشتری و برنامه تولید به پخش مونتاژ ارائه می گردد .

مونتاژ درب و پنجره upvc

پروفیل های مورد نظر با توجه به نوع سفارش درب و پنجره انتخاب شده و پس از انجام محاسبات دقیق و مهندسی و آنالیز ابعاد درب و پنجره ، طبق نقشه توسط دستگاه تمام اتوماتیک برش داده شده . سپس دستگاه تعدادی از این پروفیل ها بمنظور ایجاد شیار آب به دستگاه مربوطه منتقل میشوند . همزمان با عملیات مذکور پروفیلهای گالوانیزه که به منظور تقویت پروفیل upvc میباشند ، برش داده شده و درون آنها با پیچ محکم  میشوند . در ادامه در صورت نیاز به نصب دستگیره و یراق آلات سوراخها  و شیارهای مورد نیاز توسط دستگاه روی پروفیل تعبیه میشود . سپس پروفیل ها طبق نقشه توسط دستگاه جوش به یکدیگر متصل میشوند و با انتقال به دستگاه بعدی ،  پلیسه ها و زوائد ناشی از جوش در زوایای مختلف از بین میرود و در نهایت روی میز کار پس از تمیز کاری های نهائی ، یراق آلات روی درب و پنجره دوجداره نصب میگردد .

درب و پنجره upvc

درب و پنجره upvc

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *