1-براي ارزيابي قيمت تمام شده يك پروژه بايد چه كار كرد؟
2-نحوه محاسبه قيمت هر پروژه چگونه است؟
3-قيمت پيشنهادي هر پروژه شامل چه چيزهايي مي شود؟
4-ضمانت نامه 10ساله پروفيل شامل چه مواردي است؟چه مواردي باعث ابطال آن ميگردد؟
5-درب و پنجره دوجداره چه رنگ هايي دارند؟
6-مدت زمان انجام و نصب هر پروژه چقدر است؟
7-آيا آب به داخل  درب و پنجره upvc نفوذ مي كند؟
8-تعويض درب و پنجره هاي قديمي به چه صورت است؟
9-نحوه نصب  درب و پنجره upvc چگونه است؟
10-هنگام ساخت ساختمان درچه مرحله اي درب و پنجره دوجداره نصب مي گردند؟

درب و پنجره دو جداره upvc

درب و پنجره دوجداره

1-برای ارزیابی قیمت تمام شده یک پروژه باید چه کار کرد؟

هر پروژه از اجزای مختلفی تشکیل میشود نظیر پروفیل ،شیشه،یراق آلات،دستمزد،نصب و…در عین حال هر پروژه نیز بسته به نوع طراحی آن نظیر تعداد درب و پنجره ها،تعداد باز شو ها،نوع بازشو هاو…با یکدیگر متفاوت هستند.بدین لحاظ نمیتوان بدون اندازه ها و طراحی پروژه،قیمت دقیقی از آن بدست آورد.اگر شما تمایل دارید که قیمت دقیقی از پروژه خود داشته باشید،کافیست اندازه ها و طراحی پروژه خود را برای ما ارسال کنید(با تلفن،فکس یا Email).ما محاسبات را به صورت کاملا دقیق با نرم افزار مخصوص صنعت UPVC انجام داده و پیشنهاد قیمت را با جزییات کامل برای شما ارسال می کنیم.

2-نحوه محاسبه قیمت هر پروژه چگونه است؟

تمامی محاسبات از قبیل قیمت نهایی،لیست برش پروفیل،لیست برش شیشه،لیست یراق آلات و… با نرم افزار مخصوص صنعت UPVC و توسط کامپیوتر به طور کاملا دقیق انجام میشود.

3-قیمت پیشنهادی هر پروژه شامل چه چیزهایی می شود؟

قیمت پیشنهادی ما برای هر پروژه شامل درب و پنجره upvc ،شیشه (تک جداره یا دو جداره)، یراق آلات مربوطه و نصب در محل می باشد.فریم آهنی ،کندن درب و پنجره های قبلی در پروژه های تعویضی،آهنگری و حمل درب و پنجره ها و شیشه تا محل پروژه بر عهده مشتری است.

4-ضمانت نامه 10ساله پروفیل شامل چه مواردی است؟چه مواردی باعث ابطال آن میگردد؟

ضمانت نامه 10 ساله شرکت توران در صورت رعایت موارد اشاره شده در استاندارد شامل حفظ کیفیت پروفیل از قبیل رنگ،تغییر ساختار و … می گردد.

موارد زیر باعث ابطال ضمانت نامه می شود:
1)آسیب های ناشی از قرار گرفتن پروفیل در معرض مستقیم شعله آتش
2)آسیب های ناشی از نشست ساختمان
3)آسیب های ناشی از بلایای طبیعی مانند زلزله ،سیل و…

5-درب و پنجره upvc چه رنگ هایی دارند؟

رنگ اصلی UPVC سفید بوده و هر چه رنگ آن سفیدتر و براق تر باشد بهتر است.یکی از مزایای درب و پنجره دوجداره رنگ سفید آن است که در برابر اشعه ماوراء بنفش  مقاوم است.رنگ پروفیل UPVC مرغوب به مرور زمان نباید تغییر کرده و زرد رنگ شود.یکی از موارد ضمانت نامه 10 ساله ما ضمانت تغییر نکردن رنگ پروفیل می باشد. اما در مواردی ساختمانهایی که به لحاظ ساختار، نمای ساختمان احتیاج به درب و پنجره های رنگی دارند،این امکان وجود دارد که با ورقه های مخصوص رنگی،پروفیل UPVC را لمینت کرده و آن را به رنگ دلخواه تغییر داد.

6-مدت زمان انجام و نصب هر پروژه چقدر است؟

به لحاظ آنکه تولید درب و پنجره  دو جداره  کاملا مکانیزه بوده و با ماشین آلات پیشرفته انجام می گیرد، تولید آنها نسبت به درب و پنچره های آهنی،آلومینیمی و چوبی سریعتر است.نصب درب و پنجره دوجداره نیز احتباج به عملیات بنایی نداشته و با پیچ های مخصوص به ساختمان متصل شده و با فوم مخصوص درزگیری و عایق می شود.به همین دلیل عملیات نصب نیز بسیار سریع است.

7-آیا آب به داخل درب و پنجره  دو جداره نفوذ می کند؟

به سبب طراحی خاص درب و پنجره دوجداره که هر فریم به صورت یک تکه می باشد و همین طور استفاده از زوارهای مخصوص به هیچ وجه آب داخل  درب و پنجره upvc نفوذ نمی کند.ضمن آنکه محفظه هایی نیز در آن تعبیه می شود که در صورت نفوذ آب (در هنگام شستشو)،آب از انتهای درب یا پنجره تخلیه شده و به داخل نفوذ نکند.

8-تعویض درب و پنجره های قدیمی به چه صورت است؟

در یک کلام به راحتی-برای تعویض درب و پنجره های قدیمی تنها عملیات ساختمانی مربوط به کندن درب و پنجره های قبلی می باشد.برای نصب درب و پنجره دوجداره احتیاج به مصالح ساختمانی نبوده و آن ها به وسیله پیچ های مخصوص و فوم مخصوص بر روی قاب درب و پنجره های قبلی نصب می گردند.

9-نحوه نصب  درب و پنجره upvc چگونه است؟

درب و پنجره upvc ابتدا به وسیله پیچ های مخصوص به قاب فلزی تعبیه شده در ساختمان متصل گردیده و سپس با فوم مخصوص درزگیری و عایق بندی می شود.فوم مخصوص نصب در ابتدا به صورت ژله بوده و پس از چند ساعت بعد از نصب سخت شده و با افزایش حجم خود باعث استحکام بسیار زیادی می گردد.در نهایت با ماستیک محل نصب تسطیح می گردد.

10- هنگام ساخت ساختمان در چه مرحله ای  درب و پنجره upvc نصب می گردند؟

بر خلاف درب و پنجره های دیگر ،درب و پنجره دوجداره به لحاظ آنکه احتیاج به عملیات ساختمانی ندارند می توان در آخرین مرحله ساخت پیش از رنگ کردن دیوارها و یا نصب کاغذ دیواری نصب گردند.فقط در هنگام ساخت بایدیک قاب فلزی در دیوار ها تعبیه گردد تا درب و پنجره دوجداره به وسیله پیچ های مخصوص و فوم مخصوص به آن اتصال گردند.


 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *